قوانین

قوانین فروشگاه اینترنتی دیجی‌خواب

این فروشگاه تابع قوانین و مقررات دولت جمهوری اسلامی ایران است

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه اینترنتی دیجی‌خواب، از آنجا که خرید و استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین سایت دیجی‌خواب است، تقاضا میشود مطالب زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

کاربران برای خرید از این سایت باید دارای سن قانونی (18 سال تمام) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود اقدام به خرید از سایت نمایند.

درصورت عضویت و تکمیل فرم ثبت نام کاربر میتواند برای هر بار خرید از سایت از همان اطلاعات ثبت شده به راحتی استفاده نماید و برای خریدهای بعدی نیاز به وارد کردن مجدد اطلاعات نیست. همچنین تخفیفات و جشنواره‌ها برای اعضای سایت از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی میگردد.

هزینه حمل کلیه اقلام در شهرستان اصفهان بصورت رایگان تا درب منزل میباشد.

برای سایر شهرستان‌ها خریدهای بالای 10 میلیون تومان ارسال رایگان تا درب منزل و زیر 10 میلیون تومان هزینه حمل تا باربری یا شرکت حمل و نقل مبدا رایگان و از آن به بعد بعهده مشتری میباشد.

در تمام موارد سعی ما بر این است که با کمترین هزینه و در بیشتر موارد رایگان کالای شما عزیزان را درب منزل تحویل دهیم.

ارسال به خارج از ایران بصورت هماهنگی با واتساپ به شماره ۰۹۱۳۲۱۴۸۵۱۱ و یا مکاتبه از طریق ایمیل صورت میپذیرد.

ارسال در روزهای برفی، بارانی و تعطیل انجام نمی‌گردد مگر به درخواست و با مسئولیت مشتری.

ارسال کالا تنها تا درب منزل(منتهی به خیابان) انجام میگردد و درصورت سکونت در شهرستان اصفهان، جهت تحویل داخل منزل یا مجتمع مسکونی در توضیحات فاکتور قید فرمایید تا برای شما کارگر جهت حمل در طبقات ارسال شود و هزینه کارگر را درب منزل پرداخت نمایید.

کد تخفیف همکاران عزیز که با کلمه hamkar توام است تنها برای همکاران تایید شده قابل استفاده است و درصورت خرید سایر افراد، خرید لغو میگردد.

همچنین برای همکاران عزیز که از کد تخفیف همکار استفاده میکنند هزینه حمل به عهده خریدار میباشد.

رنگ تشک‌ها قابل انتخاب نیست و بر اساس تولید شرکت تحویل می‌گردد. درصورت نیاز برای انتخاب رنگ قبل از ارسال کالا جهت اطلاع از رنگهای موجود با دفتر دیجی‌خواب تماس حاصل فرمایید.

فروش اقساطی بدون بهره تنها پس از دریافت و استعلام چک صیاد انجام میپذیرد. جهت اطلاع از طرح اقساط با دفتر مرکزی دیجی خواب تماس حاصل فرمایید.

تمامی محصولات سایت در فروشگاه مرکزی دیجی‌خواب موجود و بصورت حضوری نیز قابل مشاهده و خرید میباشد.

درصورت باز شدن و یا مخدوش شدن بسته بندی کالا از تعویض یا مرجوع آن معذوریم. همچنین تعویض کالا تا ۷ روز  پس از تحویل کالا انجام پذیر میباشد.

برای استفاده از سرویس تضمین ۷ روزه دیجی‌خواب، دقت فرمایید که کالا به خوبی بسته بندی شود و فاکتور به همراه آن ارسال شود.

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط دیجی‌خواب دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می‌شود.

درصورتی که موجودی کالای آسیب دیده در دیجی‌خواب به اتمام برسد و دیجی‌خواب امکان تعویض کالای جایگزین را نداشته باشد، میتواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌شود.

همچنین کالاهایی که شامل سرویس مهلت تعویض ۷ روزه هستند به شرح ذیل میباشد:

برند خوشخواب:

 • مدل کامفورت، سایزهای 90*200 و 120*200 و 160*200 و 180*200
 • مدل باراباس، سایزهای 90*200 و 120*200 و 160*200 و 180*200
 • مدل کلاسیک، سایزهای 90*200 و 120*200 و 160*200 و 180*200
 • مدل آناهیتا، سایزهای 90*200 و 120*200 و 160*200 و 180*200
 • مدل طبی فنری، سایزهای 90*200 و 120*200 و 160*200 و 180*200
 • مدل فرست کلاس، سایزهای 90*200 و 160*200
 • مدل طبی پاکتی، سایزهای 90*200 و 120*200 و 160*200 و 180*200
 • مدل سوپرکلاس، سایزهای 90*200 و 120*200 و 160*200 و 180*200
 • مدل سوپر استار، سایزهای 90*200 و 160*200 و 180*200
 • مدل های کلاس مموری، سایزهای 90*200 و 160*200
 • مدل ام بی ام، سایزهای 90*200
 • مدل آلینا، سایزهای 90*200 و 120*200 و 160*200 و 180*200

برند رویال:

 • سایزهای معمول از تمام مدلها

برند رویا:

 • سایزهای معمول از تمام مدلها

برند ابرو:

 • سایزهای معمول از تمام مدلها

برند مونسا:

 • سایزهای معمول از تمام مدلها

تخت خواب باکس:

 • سایزهای 90*200

پد طبی اسفنجی:

 • سایزهای 90*200

سایر محصولات، سایزهای معمول

 • سایزهای معمول عبارتند از 90*200 و 120*200 و 160*200 و 180*200

لازم به ذکر است عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره‌ای جزییات با کالای ارسالی تفاوت‌هایی داشته باشد به استناد آنها نمیتوان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

کالای خریداری شده شما از طریق سایت دیجی‌خواب گارانتی است:

تضمین مدت گارانتی مشخص شده توسط ما: درصورت بروز هرگونه مشکلی برای کالا در مدت گارانتی این فروشگاه خود را ملزم به پیگیری گارانتی از شرکت مربوطه و دریافت خدمات تعمیر یا کالای نو از آن شرکت میداند و تا دریافت نتیجه نهایی و دریافت کالای سالم همراه شما خواهیم بود.

گارانتی قیمت: ما گارانتی میکنیم کالای خریداری شده با بهترین قیمت ممکن خریداری گردیده است.

گارانتی اصالت: ما گارانتی میکنیم کالای خریداری شده، کالای اورجینال، شرکتی و دارای گارانتی اصلی است.

گارانتی مغایرت: ما گارانتی میکنیم کالای خریداری شده هیچگونه مغایرتی با کالای ارائه شده در توضیحات وب سایت فروشگاه اینترنتی دیجی‌خواب نخواهد داشت.

گارانتی عودت: ما گارانتی میکنیم چنانچه مشتری از خرید خود منصرف گردید تا 7 روز مهلت عودت کالا را خواهد داشت.

فروشگاه دیجی‌خواب همواره یکی از مزیتهای خود نسبت به سایر فروشگاه‌ها اینترنتی و حضوری را ارائه قیمتهای رقابتی اعلام نموده است. لذا فروشگاه با اطمینان از قیمت گذاری محصولات خود و برای ایجاد اطمینان خاطر مشتریان عزیز‌ 7 روز تضمین قیمتی برای کالاهای خریداری شده ارائه نموده و بر اساس آن، چنانچه مشتری تا 7 روز پس از خرید، اعلام نماید فروشگاه معتبر دیگری کالا را با قیمت کمتری عرضه مینماید، بلافاصله پس از محرز شدن (در کمتر از 2 ساعت)، مابه التفاوت وجه به حساب ایشان واریز خواهد شد. لازم به ذکر است که مدت این تضمین قیمتی در مورد کالاهایی که قیمت آنها تابع نوسانات بازار است، حداکثر تا 24 ساعت میباشد.

با توجه به اینکه تمامی کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی دیجی خواب کالاهای اصل، شرکتی و دارای گارانتی و قطعات اصلی هستند و با توجه به اینکه ممکن است فروشگاهی به دلایل مختلف از جمله ارائه کالای قاچاق و بدون گارانتی، کالای تقلبی یا معیوب، کالای پشت ویترینی، کالایی که قطعات و لایه‌های اصلی آن تعویض شده است، ظاهرا قیمت کمتری برای محصول اعلام نماید، لذا ملاک قیمتی، تنها شرکت تولید کننده و فروشگاه‌های معتبر و شناخته شده و دارای پروانه کسب میباشد.

تضمین قیمتی شامل تغییرات قیمتی و یا فروش‌های ویژه، تخفیفات و هر نوع جشنواره خاصی که شرکت تولید کننده یا سایر فروشگاه‌های معتبر برای مقاطع زمانی خاص و مدت زمان مشخص در نظر میگیرند، نخواهد شد.

شرایط استفاده از سرویس تضمین قیمت به شرح ذیل میباشد:

1-از شرایط اصلی استفاده از تضمین قیمتی این است که کالا از نطر مدل، رنگ، سایز، گارانتی، طرح و نقش و سایر مشخصات فنی دقیقا مشابه کالای خریداری شده از فروشگاه دیجی خواب باشد.

2-از دیگر شرایط لازم برای استفاده از این تضمین موجود بودن کالا در سایت یا فروشگاه مورد نظر و ارائه پیش فاکتور به تاریخ روز میباشد.

3-باتوجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، ملاک تضمین قیمتی، قیمت نهایی کالا با لحاظ هزینه‌های حمل و نقل یا ارزش افزوده خواهد بود.

4-عدم سوءاستفاده از این طرح به روشهای غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای

گارانتی اصالت

مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی دیجی خواب 7 روز فرصت خواهند داشت نسبت به بررسی اصالت کالا و گارانتی آن اقدام نمایند. درصورت وجود هرگونه مشکل در اصالت کالا یا گارانتی، مشتریان میتوانند کالای خریداری شده را عودت نمایند.

قابل ذکر است دیجی‌خواب یک برند دائمی است نه یک فروشگاه موقت اجاره‌ای که ادامه کار آن مشخص نباشد و یک برند برای سودهای جزئی نام خود را لکه‌دار نخواهد کرد. ما امانت‌دار شما هستیم.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش دیجی‌خواب کنترل و بررسی میشود و در صورت تائید وجود نقص فنی،کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‌شود. همچنین این سرویس، اشکالهای فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی‌شود.

آسیب‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل نا صحیح شامل استفاده از این سرویس نمیشود.

سلامت کالا را در همان هنگام تحویل بررسی و از دریافت کالای معیوب از آورنده کالا اجتناب نمایید.
درصورت مرجوع کالا به هر دلیل(به غیر از عیوب فیزیکی) هزینه حمل و نقل به عهده خریدار می‌باشد. همچنین کالای مرجوعی بایستی با بسته بندی کارتن یا پلاستیک حبابدار ارجاع داده شود تا در برگشت دچار خسارت ناشی از حمل و نقل نگردد.

در صورتی که موجودی محصولی در دیجی‌خواب به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای دیجی‌خواب محفوظ است و یا مشتری میتواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین و یا از سفارش خود انصراف دهد.

درصورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت دیجی‌خواب و یا افزایش قیمت محصولات تا زمان تامین موجودی، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای دیجی‌خواب محفوظ است. درصورت انصراف مشتری از خرید قبل از تامین کالا و ارسال، دیجی‌خواب در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت دیجی‌خواب میپذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و بطور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس دقیق، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و درصورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، دیجی‌خواب جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین مشتریان میتوانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند که در هر صورت تحویل گیرنده باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

دیجی‌خواب همواره نهایت تلاش خود را میکند تا کلیه سفارشات در نهایت صحت، سلامت و بدون آسیب به دست مشتریان عزیز در سراسر کشور برسد.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات و برخورداری کلیه کالاهای ارسالی از گارانتی سلامت فیزیکی، تحویل به هر یک از شرکتهای حمل و نقل معتبر به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و دیجی‌خواب تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران و یا کالا را تعویض میکند.

آسیبهای ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش دیجی‌خواب اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش دیجی‌خواب ارسال شود.

دیجی‌خواب در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌ها و تراکنش‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‌شود. لطفا درصورت مشاهده هرگونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی دیجی‌خواب اطلاع دهید.

درحال حاضر دیجی‌خواب در شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس، تنها خدمات ارسال و تحویل سفارش را از طریق مراکز توزیع و پخش خود انجام می‌دهد و در سایر مناطقی که تحویل درب منزل غیر قابل ممکن است، تحویل به نزدیکترین باربری به مشتری انجام میپذیرد و برای خرید تنها باید به وب سایت دیجی‌خواب مراجعه و سفارش خود را ثبت کرد. برای مشتریان خارج از اصفهان بسته به حجم و ابعاد کالای سفارش داده شده بنا به صلاحدید دیجی‌خواب بوسیله شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس یا باربری و یا سایر شرکت های حمل و نقل ارسال میگردد. درصورت تمایل به دریافت کالا بصورت حضوری و یا سایر شرکتهای حمل و نقل دلخواه خود، در یادداشت خرید قید نمایید تا در صورت نیاز هزینه آن محاسبه و جداگانه دریافت گردد.

مدت زمان ارسال کالا پس از ثبت سفارش در شهرستان اصفهان از ۱ ساعت تا نهایتا 7 روز کاری بسته به نوع کالا و مسافت خریدار می‌باشد. در سایر شهرستانها بسته به نوع کالا و مسافت خریدار از 1 روز کاری تا نهایتا 15 روز کاری میباشد. جهت اطلاع دقیق از زمان ارسال درصورت داشتن فوریت با دفتر مرکزی دیجی‌خواب تماس حاصل فرمایید.

برای سفارش سایزهای غیر استاندارد یا هرگونه اطلاعات بیشتر با شماره واتساپ 09132148511 و یا دفتر مرکزی دیجی‌خواب به شماره ۰۳۱۳۴۴۱۸۰۰۵ تماس حاصل فرمایید.

خرید از سایت دیجی‌خواب به منزله قبول تمامی مواد و شرایط فوق میباشد و هرگونه حق اعتراض از مشتری را سلب مینماید.